тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

05.07.2018

Лісівники піклуються про військово-патріотичне виховання молоді

Piccy.info - Free Image Hosting
За ініціативи Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, зокрема його начальника Віктора Анатолійовича Сахнюка, лісівники Буковини передали навчальним закладам області 20 комплектів плакатів на військову тематику.
«Плакати призначені для оформлення у школах краю спеціалізованих кабінетів з військово-патріотичного виховання молоді, тематичних класів «Захист Вітчизни», – розповідає старший офіцер оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Миколайович Рисюк. – Дякуємо лісівникам Буковини за таку ініціативу та її реалізацію».
За допомогою цих плакатів школярі можуть ознайомитися з технічними характеристиками сучасної зброї, зразками автомобільної військової техніки, військовими званнями і нагородами Збройних Сил України.
До початку нового навчального року будуть виготовлені і передані школам краю також плакати з портретами героїв України, що зі зброєю у руках захищали рідну землю від агресорів на сході нашої держави.
У рамках військово-цивільного співробітництва комплекти плакатів представникам департаменту освіти Чернівецької облдержадміністрації від буковинських лісівників урочисто передав Михайло Михайлович Базарський, помічних лісничого ДП «Чернівецький лісгосп», за участі головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, учасника антитерористичної операції Валерія Красняна (на фото).
Зазначимо, що Валерій Краснян, відомий на Буковині громадський активіст, того дня отримав Почесну відзнаку обласної державної адміністрації «На славу Буковини» за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України в східних регіонах держави.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ