тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

02.07.2018

Турнір в пам'ять Героя АТО

Piccy.info - Free Image Hosting
Ігор Крисоватий навчався у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, згодом у Чернівецькому вищому професійному училищі, де здобув спеціальність будівельника. Здавалось би, займатись йому улюбленою справою та жити спокійно. Але коли на Сході країни почалися запеклі бої, без вагань пішов до війська. Ігор тоді твердо вирішив, що саме він повинен стати на захист рідної країни.
Недовгим був його воєнний шлях: у тому ж таки 2014 році у бою з терористами в районі селища Металіст на околиці Луганська він поліг смертю хоробрих.
Щоб увіковічнити пам'ять свого земляка, у 2015 році в с. Карапчів, що у Вижницькому районі, було відкрито меморіальну дошку. Тоді ж лісничий нашого Вашківецького лісництва Микола Дмитрюк став ініціатором та спонсором проведення турніру з футболу, приуроченого пам’яті відважного воїна. Тим більше, що Ігор також був хорошим спортсменом та захоплювався футболом.
Цьогоріч в черговий раз успішно був проведений такий турнір, в якому змагалися юні футболісти загальноосвітніх шкіл Вашківецької, Замостянської, Карапчівської та збірна команда Валівської ЗОШ І-ІІ ступенів і Бабинського НВК ім. М. Вержак. Микола Дмитрюк відзначив хорошу гру наших спортсменів та з приємністю повідомив, що саме карапчівські футболісти, чимало з яких займаються у шкільному лісництві та активно співпрацюють з лісівниками, стали переможцями. Кращим воротарем турніру та кращим нападником визнано учнів цього навчального закладу Івана Романовича та Віталія Корню.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ