тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.06.2018

Інженер Хотинського держлісгоспу Іван Костенюк взяв участь у заходах з патріотичного виховання молоді

Piccy.info - Free Image Hosting
Учасник АТО Іван Вікторович Костенюк, провідний інженер з відводу і таксації відділу лісового господарства ДП «Хотинський лісгосп», разом з офіцерами цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» взяв участь у заходах з військово-патріотичного виховання молоді, проведених у Чернівцях.
Відбулися зустрічі з учнями чернівецьких шкіл, з викладачами дисципліни «Захист Вітчизни». У середній загальноосвітній школі №4 проведено урок патріотичного виховання, де для учнів старших класів прозвучали розповіді про події на сході нашої держави безпосередньо від тих, хто зі зброєю у руках захищав українську землю від агресора.
Учасники заходів також передали керівництву Чернівецької гімназії №1 комплекти плакатів «Герої України».
«Імена наших героїв, їхні подвиги повинен пам’ятати кожен та наслідувати приклади героїзму та відданості Україні, – зазначив старший офіцер військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Миколайович Рисюк. – Мета нашої діяльності у військово-цивільному співробітництві та зокрема нашого візиту у Чернівці – налагодити взаємодію з органами державної влади, волонтерськими та громадськими організаціями, підприємствами Буковини, у тому числі з держлісгоспами краю. Дякуємо працівникам лісового господарства області за патріотизм, проявлений у зоні проведення АТО, та за активну участь у волонтерському русі з надання допомоги нашим воїнам».
Зараз 33 співробітники держлісгоспів Буковини несуть військову службу у Донецькій та Луганській областях. Найбільше призвано до війська працівників Берегометського ДЛМГ та Путильського держлісгоспу.
«Ми підтримуємо наших хлопців, бажаємо їм швидше повернутися додому. Гордимося нашими героями», – каже начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.
Іван Костенюк з Хотина приступив до виконання свого конституційного обов’язку у третю хвилю мобілізації 24 серпня 2014 року у складі військ Державної прикордонної служби України. Форму лісової охорони (працював старшим майстром у Хотинському лісництві) замінив на військовий стрій. Служив на кордоні з Придністров’ям, звідки була небезпека проникнення диверсійних груп на територію України. А перегодом опинився у Луганській області на самій передовій. Воював на першій лінії розмежування – у Старобєльську, поблизу селища Трьохізбенка, що були найгарячішими точками АТО.
«Постійні обстріли, у тому числі і із заборонених артилерійських установок, наряди на блокпостах з перестрілками, боротьба з контрабандистами, – розповідає Іван Костенюк. – Спочатку з того боку в нас стріляли казакі, чеченці, кричали нам, українцям, «зачєм пришол на мой земля!». А потім з’явилися російські регулярні війська з кадровими офіцерами».
Після демобілізації, на другий же день мирного життя, Івана покликав його військовий побратим Олександр Іліка зі Сторожинця хрестити сина.
«Батюшка так і записав у свідоцтві: хрещений син героя АТО також героями учасниками АТО, – каже Іван Вікторович. – Мій похресник – п’ята дитина у Олександра. Він хоч і мав чотирьох малолітніх синів та дочок, але все одно пішов воювати на схід».
На фото: учасники АТО – офіцер оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк та провідний інженер ДП «Хотинський лісгосп» Іван Костенюк (справа) біля Чернівецького обласного військкомату.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ