тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

04.06.2018

 

Держлісгоспи Буковини активно розбудовують мережу рекреаційних комплексів на території держлісфонду області

Piccy.info - Free Image Hosting
Державні лісогосподарські підприємства Буковини, підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, активно розвивають мережу місць відпочинку та рекреації на ділянках держлісфонду, наданих їм у постійне користування.
До послуг туристів, гостей Буковини 163 лісові рекреаційні комплекси. З них за останні два роки лісівники збудували 72 нових місць відпочинку.
«Облаштовуємо рекреаційні місця поруч з об’єктами природо-заповідного фонду області, поблизу заповідників, заказників національного та місцевого рівня, які мають історичне, естетичне, природознавче значення. Привабливі зовні, збудовані лісівниками зони відпочинку стають окрасою Буковини, підвищують туристичний потенціал нашої області, дозволяють не тільки гарно провести час на природі у колі рідних і друзів, але й ознайомитися з унікальними місцями буковинського краю», – розповідає начальник ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк.
Рекреаційні об’єкти на території держлісфонду зроблені на совість. Туристи, численні гості Буковини мають можливість відпочити серед мальовничих Карпат високогірної Путили та Вижниці, краєвидів Прикарпаття чи лісостепу Сокирян з неповторною панорамою дністровських каньйонів.
Збудовані держлісгоспами рекреаційні комплекси огороджені, до послуг відвідувачів затишні альтанки, екзотичні колиби, столи і лавиці з дерева, дитячі ігрові майданчики з гойдалками та пісочницями, криниці з джерельною водою. Виділено спеціальні місця для паркування транспортних засобів, а також для збору сміття, розведення багаття, що убезпечує від спалаху лісових пожеж. Розміщені на відпочинкових об’єктах інформаційні стенди містять інструкції та правила щодо безпечного перебування на природі, закликають шанувати ліси, поважати працю лісівників, а також подають матеріали про діяльність конкретного лісогосподарського підприємства.
«Робота над розвитком мережі рекреаційно-туристичних об’єктів на території держлісфонду триває в усіх наших лісгоспах», – зазначає начальник ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ