тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15.05.2018

 

Спеціалісти з охорони праці лісового господарства Буковини взяли участь у Всеукраїнській семінар-нараді з питань виробничої безпеки

Piccy.info - Free Image Hosting
Всеукраїнська семінар-нарада з охорони праці на підприємствах, підпорядкованих Державному агентству лісових ресурсів України, відбулася на базі Волинського ОУЛМГ. У нараді взяли участь керівники та провідні спеціалісти Держлісагентства, спеціалісти з охорони праці держлісгоспів країни, керівники та провідні спеціалісти Волинського ОУЛМГ, а також співробітники управління Держпраці у Волинській області.
Зокрема до роботи семінару долучилися заступник голови Держлісагентства України Володимир Бондар, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, голова та інспектор обласної профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк.
Керував заходом у його тематичному наповненні головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів та охорони праці Управління використання лісових ресурсів та науки Держлісагентства України Андрій Мусійовський.
«Ми мали можливість ознайомитися з організацією безпечних робіт на лісогосподарських підрозділах Волині, перейняти позитивний досвід для того, щоб запровадити у себе найкращі приклади щодо охорони праці лісівників, системи управління виробничими ризиками, освітньо-просвітницької безпекової діяльності державних лісогосподарських підприємств. Зокрема, приємно було побачити на лісосіках спеціально відведені місця для ремонту техніки, пересувні вагончики та стаціонарні будиночки для відпочинку і прийому їжі лісорубів. Місця лісозаготівлі позначені спеціальними знаками, мають охоронні зони», – розповідає учасник семінару головний спеціаліст з охорони праці Сторожинецького держлісгоспу Іван Лазоренко.
Заходи проходили на виробничих майданчиках державних підприємств «Ківерцівське ЛГ», «Колківське ЛГ», «Маневицьке ЛГ», «Поліське ЛГ» – у цехах переробки деревини, нижніх та проміжних складах, гаражах та автоколонах, на будівництві лісових доріг. У ДП «Городоцьке ЛГ» ознайомилися з дотриманням безпечних умов праці під час лісозаготівельних робіт та організацією гарячого харчування робітників на лісосіці головного користування.
Учасники наради оглянули кабінети охорони праці, інформаційно-правові матеріалами з виробничої безпеки.
Відбулося також відверте й конструктивне обговорення актуальних питань охорони праці. На семінар-нараді говорили про узгодження Правил охорони праці з принципами та критеріями FSC, про проблемні аспекти проведення аудиту щодо сертифікації лісів у державних підприємствах, про правові аспекти державно-приватного партнерства. Вирішено створити робочу групу для узагальнення висловлених зауважень та пропозиції з подальшим внесенням необхідних корективів у законодавчі акти.
У Всеукраїнській семінар-нараді від Буковини взяли також участь головний спеціаліст з питань охорони праці сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького ОУЛМГ Анатолій Головатий, інженер ОП ДП «Берегометське ЛМГ» Іван Коротчук, майстер лісу Вашківецького лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» Петро Дячук.
«Такі зустрічі з практичним обміном досвідом є надзвичайно важливі, адже організація охорони праці і виконання вимог безпеки виробництва належать до основних завдань підприємств лісового господарства, що має високі виробничі ризики. На прикладі волинських держлісгоспів ми ще раз переконалися, що правильно організовані технологічні процеси, сильна виконавська дисципліна є запорукою дотримання правил техніки безпеки і запобігання травматизму у лісогосподарському виробництві», – підсумовує головний спеціаліст з охорони праці Сторожинецького держлісгоспу Іван Лазоренко.

Фото з сайту Волинського ОУЛМГ
http://lis.volyn.ua/

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ