тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.05.2018

 

Сторожинецький держлісгосп привітав ветеранів зі Святом Перемоги

Piccy.info - Free Image Hosting
Щороку напередодні 9 Травня – Дня Перемоги співробітники ДП «Сторожинецький держлісгосп» ідуть привітати з величним світлим святом ветеранів Великої Вітчизняної війни, які воювали на фронтах з фашистськими окупантами, звільняли Україну та Європу від агресора. У першу чергу тих ветеранів, що працювали у лісгоспі.
Тож від імені трудового колективу лісогосподарського підприємства інженер лісових культур держлісгоспу Вадим Михайлович Яковишин разом з головою ветеранської організації підприємства Віктором Тихоновичем Ребезою завітали з подарунками та щирими побажаннями добра і щастя до Ніни Єфремівни Головненко та Дмитра Федоровича Лазурка.
Віктор Тихонович працював довгий час у лісовому відділі лісгоспу інженером лісових культур, Ніна Єфремівна – у бухгалтерії та плановому відділі. А Дмитро Федорович – у будівельній бригаді ще Сторожинецького лісокомбінату.
«Вдячні нашим ветеранам за їхній подвиг. Бажаємо їм та усім ветеранам Другої світової війни здоров’я, усіх гараздів, довгих років життя», – каже Вадим Михайлович Яковишин.
На фото: (зліва направо) Віктор Тихонович Ребеза, Дмитро Федорович Лазурко, Вадим Михайлович Яковишин.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ