тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.04.2018

 

Туристичний сезон «Літо-2018» - відкрито!

Piccy.info - Free Image Hosting
22 квітня у Чернівцях, у парку відпочинку ім. Тараса Шевченка, відбувся традиційний XIII Буковинський туристичний ярмарок. Серед його організаторів – обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада та обласна Асоціація «Буковина туристична».
Цьогоріч участь у такому рекламному дійстві взяло більше 20-ти туристичних фірм області, представники садиб зеленого туризму від ОТГ, а також Національні парки і звичайно ми, лісівники, які демонстрували відвідувачам ярмарку свої лісові рекреаційні місця, Будиночки лісника та всі можливості відпочинку у лісі. Активну участь в популяризації відпочинку в інших куточках України та Європи взяли турфірми з Тернопільщини, Закарпаття, Львівщини, Івано-Франківщини та Румунії.
Обласне Чернівецьке управління лісомисливського господарства зацікавлене у розвитку лісового туризму, напрямок якого передбачено статутом ДП «Берегометське лісомисливське господарство». Лісівники Буковини завжди радо вітають гостей.
Берегометські лісівники щиро вдячні за підтримку в організації виїзду на ярмарок своїм колегам зі Сторожинецького, Хотинського, Путильського, Чернівецького лісгоспів та Вижницького держспецлісгоспу АПК.
- Ми маємо підтримувати один одного у всіх хороших починаннях, а також демонструвати спільноті, світовій в тому числі, що професія лісівника – це уміння, навички, професіоналізм щодо збереження лісу, його відновлення, облаштування місць відпочинку, рекреаційних куточків у чудових і цілющих буковинських лісах, – каже в.о. начальника управління Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.
Запрошуємо кожного на відпочинок до лісу, особливо наших воїнів АТО та їхні сім’ї, для того, щоб можна було відчути на собі велику силу спілкування з лісом і побачити на власні очі велич та престиж професії лісівника.

 

Тетяна Тирон