тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

17.04.2018

 

Нас ліс лікує, а спорт – гартує

Piccy.info - Free Image Hosting
Не тільки виробничими, а й спортивними здобутками пишаються наші лісівники. Цьогоріч вони взяли активну участь у районній спартакіаді серед команд державних службовців, організацій, установ району, голів та депутатів районної, селищної, сільських рад та ОТГ.
Всього змагалися представники 13 команд Вижницького району. За результатами 4 видів змагань, а саме з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу, наша команда знаходилась на 3 місці.
Все вирішувалось в останньому виді змагань – з міні-футболу. Наші гравці добре розуміли, що треба виступити якнайкраще, а тому наполегливо тренувались, а голова профкому Василь Бужора та головний інженер Василь Швейко усіляко заохочували та підтримували високий спортивний дух.
Чудового квітневого дня справжні спортивні пристрасті кипіли на футбольному майданчику, адже спортсмени боролись за кожен м’яч, а вболівальники активно підтримували своїх улюбленців. Наша команда у запеклій боротьбі у своїй групі виграла у футболістів Вижницького коледжу прикладного мистецтва та «Чернівцігазу». Потім була фінальна зустріч з командами Вижницької ОТГ та медиків. В першій наші юнаки здобули переконливу перемоги 6:0, а другу зіграли внічию 1:1.
Таким чином, наші лісівники здобули почесне перше місце, а за загальними результатами з 356 набраними балами стали переможцями районної спартакіади та нагороджені грамотами і медалями.
Хочеться сказати щире спасибі усім тим, хто захищав честь нашого підприємства, а це електрик Ярослав Кисилиця /1 місце з шахів/, провідний інженер Іван Коротчук/3 місце з шашок/, Андрій Думенко /6 місце з настільного тенісу/, наша волейбольна команда, яку тренує лісничий Вашківецького лісництва Микола Дмитрюк. Особлива подяка нашим футболістам: капітану інженеру лісового відділу Олександру Боднарюку, лісничому Вашківецького лісництва Миколі Дмитрюку, лісорубам цього лісництва Рустаму Барбазюку та Олексію Шандро, майстрам лісу Вашківецького лісництва Михайлу Гнатишину та Долішньо-Шепітського Юрію Шулдаку, юрисконсульту Василю Боднарюку та інженеру-лісопатологу Тарасу Барану. Саме ці хлопці принесли загальнокомандну перемогу нашому підприємству.
Такий спортивний результат закономірний, бо спорт є невід’ємною частиною життя колективу.
- Одне з головних завдань адміністрації та профкому підприємства – піклування про здоров’я кожного працівника, - наголошує голова профкому Василь Бужора. - У нас все робиться для того, щоб людина відчувала себе здорово, комфортно в лісівничій родині, зберігала здоров’я і життя.
Робота у лісовому господарстві вимагає хорошої спортивної форми, а тому такі спартакіади піднімають настрій та дух наших працівників.

 

Прес – служба Берегометського ДЛМГ.