тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

16.04.2018

 

У лісництвах ДП "Чернівецький лісгосп" саджають молоді дерева в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Piccy.info - Free Image Hosting
У рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася посадка лісових культур на площі 2,4 га у кварталі 15 виділ 2 Садгірського лісництва ДП «Чернівецький лісгосп».
Акція об′єднує для спільної роботи дітей та учнівську молодь, адже надзвичайно важливо виховувати у молодшого покоління шанобливе та дбайливе ставлення до природи.
Цьогоріч до акції долучились учні Топорівської загальноосвітньої школи разом із директором Ю.Д. Макаренко, голової сільської ради І.М. Дутчак. Також на посадці були присутні головний лісничий підприємства В.І. Скакун, інженер лісових культур О.І. Божеску, лісничий І.В. Дробот.
Школярам розповіли про важливу роль лісів, чому потрібно займатися озелененням населених пунктів та яку шкоду завдають люди, викидаючи сміття у лісах та на узбіччях.
Учні з ентузіазмом взялися за роботу та разом із дорослими висадили саджанці дуба звичайного та явора.
Також за участю громадськості завершено посадку лісових культур на площі 2,7 га у Чорнівському лісництві. Було висаджено 5,4 тисяч штук саджанців дуба червоного та 3,6 тисяч штук клена-явора.
ДП «Чернівецький лісгоп» щиро вдячний всім учасникам акції за допомогу та нагадує, що акція триватиме до 21 квітня 2018 року.

 

Прес-служба ДП «Чернівецький лісгосп»