тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.03.2018

 

З 1 квітня до 15 червня у лісах триватиме період тиші та спокою

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Ця природоохоронна кампанія проводиться в Україні з 2016 року, згідно із законами України «Про охорону тваринного світу» та «Про тваринний світ», саме у час масового розмноження диких тварин і птахів, у пору їхніх сімейних турбот з вирощування потомства.
У зазначений період заборонено проводити роботи та заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісової фауни, – стрільбу, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки, використання моторних маломірних суден, спортивні змагання на транспортних засобах.
Лісогосподарські підприємства, у свою чергу, обмежують проведення лісогосподарських заходів, зокрема санітарних рубок, суцільних і вибіркових.
Лісова охорона та єгерські служби держлісгоспів області посилюють державний нагляд за станом держлісфонду, особливу увагу приділяють створенню найкращих умов для розмноження диких тварин та вигодовування ними молодняка. Адже у березні народжуються дитинчата зайця-русака, у квітні – смугасті поросята диких кабанів, у травні-червні – рудуваті з білими плямами козенята.
Дотримання сезону тиші сприятиме збагаченню нашої природи, швидкому відтворенню і збільшенню чисельності диких тварин.
Тому прохання до громадян не зчиняти в лісі галасу, не включати гучну музику та бути особливо пильним з вогнем у лісових масивах. Треба якнайменше турбувати диких тварин, не заважати їм піклуватися про своє потомство.
Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства, держлісгоспи краю просять усіх відвідувачів лісових масивів дотримуватися тиші у лісі.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ