тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.03.2018

 

Мобільні оперативні групи забезпечують надійну охорону держлісфонду Буковини

 

Piccy.info - Free Image Hosting
У Чернівецькому обласному управлінні лісомисливського господарства проведено семінар-нараду з підвищення практичних навичок працівників лісової охорони при здійсненні провадження у справах про адміністративні правопорушення.
На нараді були присутні працівники лісової охорони державних лісогосподарських підприємств, що входять у сферу управління ЧОУЛМГ, а саме – головні лісничі, начальники відділів, інженери з охорони та захисту лісу.
«Охорона держлісфонду, попередження та виявлення лісопорушень належать до основних завдань держлісгоспів області, – сказав, відкриваючи нараду, в. о. начальника Чернівецького обласного лісомисливського господарства Віктор Сахнюк. – Для виконання цього завдання та підвищення ефективності діяльності лісової охорони при держлісгоспах створено мобільні оперативні рейдові групи, які патрулюють лісові масиви. Вони мають відповідне технічне оснащення для виконання покладених на них завдань. Через місяць буде проведена їх атестація, а також запроваджено постійні звіти рейдових бригад про результати роботи».
Віктор Сахнюк акцентував увагу учасників семінар-наради на підготовці до лісокультурної кампанії, яка розпочнеться незабаром, та до проведення планових весняних ревізій обходів майстерських дільниць. Розглянуто також готовність лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду.
Головні спеціалісти ЧОУЛМГ Василь Гав’юк та Микола Орендович розповіли учасникам семінар-наради, як правильно складати протоколи на осіб, що здійснили лісопорушення на території держлісфонуд та у мисливських угіддях краю. Наголошено також на основних моментах взаємодії лісової охорони держлісгоспів, лісівників, єгерів з новоствореними групами оперативного реагування.
Серед нагальних вимог, які ставить Чернівецьке обласне управління перед галузевими підприємствами, – забезпечувати відмінний санітарний стан лісових масивів, а отже своєчасно виявляти та ліквідовувати лісогосподарськими заходами осередки шкідників лісу. Окрему увагу слід приділити очищенню держлісфонду від побутового сміття, йшлося на семінар-нараді.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ