тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.03.2018

 

Анатолій Миколайович Семенко назавжди залишишся в наших серцях

 

Державне підприємство «Хотинське лісове господарство» – в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Семенка Анатолія Миколайовича, провідного інженера з охорони праці підприємства.
Його серце перестало битися лише на 51 році. Наш колега, чудова людина, прекрасний друг, кого знали, любили й поважали дуже багато людей. Семенко Анатолій Миколайович працював у галузі лісового господарства з 1985 року.
Розпочав трудову діяльність штабелювавльником-сортувальником Новоселицького лісоскладу. З 1985 по 1987 роки проходив службу в Радянській армії. У тому ж 1987 році, після двох місяців роботи станочником Клішківського лісопункту, вступив на денне відділення Костромського технологічного інституту та у 1993 році здобув кваліфікацію інженера-технолога.
Під час академ.відпустки, з квітня по листопад 1988 року, працював спершу станочником Клішківського лісопункту, потім водієм вантажного автомобіля Клішківецького лісництва.
У серпні 1993 році прийнято повторно майстром з експлуатації та ремонту Новоселицького лісоскладу, а з лютого 1996 року переведений в апарат управління лісгоспу, де в різні періоди займав наступні посади: інженера з техніки безпеки, інженера з підготовки виробництва, головного інженера, головного економіста, бухгалтера,заступника директора по охороні праці, а з січня 2009 року працював на посаді провідного інженера з охорони праці підприємства.
На всіх займаних посадах Анатолій Миколайович проявив себе висококваліфікованим фахівцем, який сумлінно і відповідально ставиться до своїх трудових обов’язків.
Чесний, справедливий, порядний, скромний. При вирішенні складних питань допомагав багаторічний досвід. У колективі нашого підприємтва користувався заслуженим авторитетом. Брав активну учать в житті колективу. Гарний сім’янин.
Життєвий шлях А. Семенка – це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу та його родини.
Колектив ДП «Хотинське лісове господарство», а також колективи Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства, усіх держлісгоспів Буковини глибоко сумують та висловлюють глибоке співчуття родині, рідним та близьким Анатолія Семенка.
Анатолій Миколайович назавжди залишишся в наших серцях!
Вічна пам'ять!

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ