тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.03.2018

 

Працівники Сторожинецького лісгоспу провели лекцію у школі с. Чудей з нагоди Міжнародного дня лісів

 

Piccy.info - Free Image Hosting
За ініціативою в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктора Сахнюка, сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів, лісівники Буковини завітали на тематичні уроки до школярів у загальноосвітні заклади краю.
Працівники ДП «Сторожинецький лісгосп» провели навчальну лекцію-урок для учнів 7-8 класів Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів (на фото). Лекція про ліси та присвячений їм сьогоднішній день відбулася у класі лісознавства.
Головний лісничий Сторожинецького держлісгоспу Василь Костянтинович Романюк та інженер лісових культур підприємства Вадим Михайлович Яковишин розповіли школярам, що Міжнародний день лісів започатковано ООН у листопаді 2012 року. Відзначають його з метою акцентувати увагу суспільства, особливо молоді, на важливості лісів для всього людства, а також на необхідності дбайливо і з пошаною до них ставитися.
Уважно слухали учні розповідь Василя Костянтиновича та Вадима Михайловича про роботу лісівників, про надбання і плани Сторожинецького лісгоспу, працівники якого охороняють і доглядають лісові масиви, відтворюють деревостани, у тому числі цінних та екзотичних лісових порід, дбають про об’єкти природно-заповідного фонду, яких багато у держлісфонді Сторожинецького державного лісогосподарського підприємства.
Учні також поділилися з лісівниками своїми здобутками в охороні природи. За порадою і при допомозі своїх вчителів-наставників вони створили шкільний екологічний патруль, який слідкує за чистотою, благоустроєм села. Діти просять господарів обійсть наводити і підтримувати порядок на вулицях. Буває, що вказують дорослим на їхні недостойні вчинки, присоромлюють їх щодо засмічення громадських майданів, толок і лісових масивів довкола села.
«Спочатку дорослі на нас дивилися з подивом, а тепер розуміють і навіть дякують», – розповідали діти.
Зазначимо, що у Чудейській школі вже багато років працює учнівське лісництво, яке зараз очолює директор школи Раду Емануїловичем Петрашеску.
Присутній на уроці з нагоди Міжнародного дня лісів, Раду Емануїлович подякував гостям за цікаву і пізнавальну лекцію.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ