тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.03.2018

 

Молодий і працьовитий

Розповідь про працівника лісопильного цеху БДЛМГ Романа Гуменюка

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Він ще й досі пам’ятає свої студентські роки, навчання у Буковинському університеті і те, як манили його комп’ютерні системи. Та отримавши диплом, не пішов працювати за спеціальністю, а подався у лісове господарство.
- За комп’ютером можу й вдома посидіти, а от працювати в колективі, виконувати виробничі завдання – це так цікаво, – каже рамник лісопильного цеху Берегометського лісомисливського господарства Роман Гуменюк (на фото).
Він не одразу став за раму. Спочатку опановував професію укладальника пиломатеріалів, згодом верстатника. Керівництво цеху запримітило його старання, і коли в цеху змонтували нову стрічкову раму, довірили юнакові працювати на ній. І не помилилися: Роман швидко та ефективно опанував роботу з новим обладнанням. І не просто опанував, а вивчив, які неполадки можуть виникати під час роботи. Тепер добре знає, що аби не було проблем із рівним пропилом, напрямні планки повинні щільно притримувати пилку в ділянці різання, аби вона не гуляла, а правильне загострювання пил не допустить на них тріщин та розривів. Саме відсутність цих факторів забезпечить досягнення високої продуктивності праці та високої якості продукції. Тому й старається добре працювати та постійно слідкує за станом обладнання.
Добрим помічником Роману Гуменюку у роботі є Андрій Крамар, а спільними зусиллями робітники за місяць випускають понад 120 кубічних метрів пиломатеріалів. Невтомні трудівники цеху добре розуміють, що вчасно виконані виробничі завдання – запорука успіхів усього трудового колективу, тому й стараються якісно працювати, щоб потім лісопродукція була вчасно реалізована, а люди отримали заробітну плату.
Нещодавно приємною для нього звісткою стало те, що за підсумками роботи в минулому році та високі трудові досягнення його нагороджено Грамотою та грошовою премією. А це спонукає робітника до досягнення ще кращих трудових здобутків.

 

Прес-служба БДЛМГ.