тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15.03.2018

 

Лісівники Путили передали на передову продукти бійцям АТО

 

Piccy.info - Free Image Hosting
На території Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства відбулася передача продуктів, інших необхідних речей, зібраних працівниками Путильського держлісгоспу для наших воїнів, що у східних областях захищають цілісність України.
Подарунки від путильських лісівників привіз директор ДП «Путильське ЛГ» Петро Фрей. На передову, у зону військових дій, у черговий раз їх відвозить волонтер Василь Назарко. Від імені Громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош, представник Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в антитерористичній операції, вручив грамоту-подяку державному підприємству «Путильський лісгосп» та особисто його керівникові Петру Фрею за допомогу в реалізації волонтерських проектів, активну громадянську позицію у допомозі українським воїнам.
«Це наш громадянський і людський обов’язок підтримувати українських військових. Разом з продуктами ми передаємо їм нашу підтримку і нашу щиру вдячність, а також побажання швидше повертатися додому», – наголосив Петро Фрей.
З початку бойових дій на сході України участь у антитерористичній операції взяли 10 працівників Путильського лісгоспу. Їхні фотографії розміщено на спеціальному стенді у адміністративному приміщенні підприємства.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ