тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.02.2018

 

В Берегометському ДЛМГ розпочали монтаж нової кран-балки

 

В одному із пунктів колективного договору на 2018 рік щодо комплексних заходів з охорони праці намічено встановлення кран-балки в ремонтно-транспортному цеху Берегометського лісомисливського господарства.
І ось тепер, незважаючи на зимову морозну пору, активно розпочалися роботи з її монтажу. Кран-балка призначена для проведення ремонтних робіт та техобслуговування трелювальної та дорожньо-будівельної техніки.
Як зазначив провідний інженер підприємства з ОП Іван Коротчук, встановлення кран- балки дасть можливість проводити більш ефективно ремонтні роботи, поліпшити умови праці та зменшить трудоємність процесів з технічного обслуговування автотракторної техніки. Уже зроблені оглядові ями, зведено стійки каркасу будівлі. У приміщенні будуть 2 відділення, де одночасно ремонтуватимуть 2 одиниці техніки.
Кран-балка у порівнянні з мостовим краном більш компактна, займає менше місця, а проста конструкція забезпечує швидкий монтаж, збирання та нескладне техобслуговування. В залежності від особливостей виконання, експлуатація її допускається у вибухо-пожежних умовах, при мінусовій температурі на вулиці та всередині приміщення, а універсальність використання робить її одним із найбільш ефективних засобів механізації.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.