тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.02.2018

 

Колективний договір-2018 забезпечує соціальний захист працівників та покращення виробничих показників Сторожинецького держлісгоспу

 

В ДП «Сторожинецький лісгосп» відбулася конференція трудового колективу з підсумків виконання колективного договору-2017 та ухвалення на цей рік соціально-виробничої угоди між адміністрацією та працівниками підприємства, інтереси яких представляє профспілковий комітет первинної організації працівників лісового господарства під керівництвом Василя Самушка.
Перед делегатами конференції виступив директор держлісгоспу Ігор Беленчук. Найперше він висловив щиру подяку працівникам усіх структурних підрозділів, які своїм трудом забезпечують сталий розвиток підприємства, виконання виробничих планів, а відтак – розвиток Сторожинецького району, наповнення бюджетів територіальних громад та зведеного бюджету області та країни.
«Минулого року від нашого держлісгоспу до бюджетів усіх рівнів надійшло 36,4 млн грн, з них до місцевих бюджетів 11,3 млн грн, – зазначив Ігор Беленчук. – Це один з найкращих показників в районі та області. На ведення лісового господарства (лісовідновлення, покращення санітарного стану лісів, формування якісних високопродуктивних насаджень) ми спрямували 32,7 млн грн власних коштів».
Значні кошти вкладено в оновлення матеріально-технічної бази. Капітальні інвестиції торік склали 9,93 млн грн, більше частина яких направлена на покращення умов праці в усіх виробничих підрозділах.
Переобладнання деревообробних цехів вплинуло на покращення якості переробки, і як результат – дохід від реалізації продукції склав 23,9 млн грн, що на 43% більше за минулорічний показник.
Керівник підприємства доповів трудовому колективу, що найближчим часом п’ять лісництв отримають нові трактори, Сторожинецький деревопереробний цех матиме більш потужний котел для сушильного обладнання та нові сушильні камери, на Чудейському нижньому складі замінять торцювальний верстат та стрічкопильну горизонтальну раму.
Реконструкція та ремонти з покращення умов праці торкнуться багатьох виробничих об’єктів. До всього у Гільчанському лісництві з’явиться рекреаційний будиночок.
«Прошу усіх сумлінно ставитися до виконання виробничих завдань, – звернувся Ігор Беленчук до учасників конференції. – Тільки так ми зможемо випускати якісну продукцію, утримувати економічні показники, а отже – збільшувати зарплату, податкові відрахування, розмір соціальних виплат».
Представники трудових колективів виробничих підрозділів, зокрема, прийняли пропозицію адміністрації лісгоспу, висловлену Ігорем Беленчуком, збільшити розмір матеріальної допомоги на опалювальний сезон, включаючи пенсіонерів, лісокультурниць та тих, хто у декретній відпустці, а також збільшити нормативи щодо кількості одиниць спецодягу для працівників.
Голова первинної профспілкової організації ДП «Сторожинецьке ЛГ» Василь Самушко з трибуни конференції прозвітував про виконання умов колективного договору за минулий рік та загалом про роботу профспілкового комітету, поінформував про запропоновані зміни у колдоговір-2018.
«Профспілкова організація і надалі здійснюватиме дієвий контроль за створенням безпечних і нешкідливих умов нормальної високопродуктивної праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, – наголосив Василь Самушко. – З приємністю зазначу, що на заходи з охорони праці торік наше підприємство спрямувало 1,48 млн грн, або 2,85 тис грн на одного працюючого, що становить 3,53% від фонду зарплати за 2016 рік».
У 2018 році заплановано збільшити цю цифри до 4,5%.
У зборах трудового колективу взяли також участь голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах та секретар міськради Сторожинецької ОТГ Ігор Матейчук. Вони також подякували трудовому колективу Сторожинецького ЛГ за працю та побажали нових досягнень.
Кращі працівники Сторожинецького держлісгоспу отримали подяки за свій вагомий внесок у трудові здобутки підприємства. Почесною грамотою Чернівецької ООПЛГ за результатами роботи у минулому році відзначені:
Тетяна Іллівна Остафійчук – провідний інженер з підготовки виробництва, голова цехового комітету управління лісгоспу;
Сергій Васильович Мицкан – лісоруб Жадівського лісництва;
Мірча Іванович Педуре – водія лісовоза Чудейського транспортного цеху;
Петро Ілліч Кукуруз – старший майстр Красноїльського ДОЦ;
Мірча Костянтинович Гаврилоє – верстатник Чудейського нижнього складу.
Володимир Барабах урочисто вручив почесні грамоти Федерації профспілок України головному бухгалтеру ДП «Сторожинецький лісгосп» Інні Олександрівні Гімінчук та директору дитячого оздоровчого табору «Вербиченька» Дар’ї Яківні Кушнір.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ