тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

06.02.2018

 

В Путильському держлісгоспі – новий колективний договір-2018

 

В державному підприємстві “Путильське лісове господарство” відбулася конференція трудового колективу, на якій були підведені підсумки виконання колективного договору підприємства за 2017 рік.
Звітуючи перед делегатами конференції, директор лісгоспу Петро Фрей і голова профспілкового комітету Василь Тонієвич проінформували присутніх про основні досягнення колективу та економічні показники за результатами роботи за минулий рік, проаналізували виконання двосторонніх зобовязань і положень укладеного колективного договору.
Зокрема відзначалося, що незважаючи на значне зменшення обсягів лісозаготівлі було досягнуто зростання реалізації лісопродукції до попереднього року на 112,5%, майже десять мільйонів гривень власних коштів направлено на ведення лісового господарства, отримано 1200,00 тис. гривень чистого прибутку. Проведено цілий ряд заходів щодо поліпшення умов праці та побуту для працюючих, забезпечено виконання комплексних заходів з охорони праці, більше 600,00 тис. гривень виділено на оздоровлення лісівників та членів їхніх сімей. Також було відзначено, що за підсумками роботи за 2017 рік на підприємстві майже на 37 відсотків відбувся ріст середньомісячної заробітної плати.
В роботі конференції взяли участь і виступили в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах і голова Путильської районної ради Микола Шевчук. У своїх виступах вони подякували колективу лісгоспу за успішну працю, відзначили його важливу роль у розвитку лісогосподарського виробництва на Буковині, а також велике значення у розв’язанні соціально-економічних проблем цього гірського краю.
 
Делегати конференції схвалили новий колективний договір підприємства на 2018 рік. Кращі колективи виробничих підрозділів лісгоспу за підсумками трудового суперництва були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

 

Володимир БАРАБАХ,

голова Чернівецького обласної організації

профспілки працівників лісового господарства