тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

02.02.2018

 

Взимку нелегко у лісі працювати

 

Зимовий період – найскладніший в роботі лісозаготівельних бригад. Для того, щоб працівники лісу могли і взимку виконувати свої виробничі завдання, керівництво Берегометського державного лісомисливського підприємства заздалегідь потурбувалося, зокрема, про відремонтовані обігрівальні будиночки для тих, хто працює на лісосіках.
А ще відповідні служби завчасно придбали ланцюги проти ковзання для колісних тракторів та машин, зайнятих на перевезенні деревини, та забезпечили робітників зимовим спецодягом та спецвзуттям.
Дорожні робітники у лісництвах слідкують за тим, щоб дороги були вчасно посипані сумішами проти ожеледиці. Це також є запорукою успішного виконання виробничих завдань.
Служба охорони праці підприємства постійно проводить перевірки готовності лісозаготівельних бригад та структурних підрозділів до роботи у сніги і морози. Провідний інженер з ОП Іван Коротчук спільно з головним інженером Василем Швейком та головою профкому Василем Бужорою побували у більшості колективів структурних підрозділів БДЛМГ та відзначили належну організацію виробничого процесу. Проте відзначають, що є випадки, коли підготовчі роботи виконуються не у повному обсязі через природні фактори та погодні умови. Нелегко доводиться і дорожнім робітникам, адже спостерігається часте намерзання льоду на лісовозних дорогах, тракторних волоках, тому розчистку доріг слід виконувати вчасно та в повному обсязі.
В зимовий період важко розробляти букові ділянки, адже бук має здатність непередбачувано тріскати та давати сколи під час спилювання. Тому нашим лісорубам слід бути особливо уважними, зажди пам’ятати правила безпеки лісозаготівельних робіт.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ