тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

16.01.2018

 

Продовжує батьківську справу

 

Своє трудове життя з лісовою галуззю Василь Гавриляк (на фото) пов’язав ще тоді, коли вирішив вчитися у Сторожинецькому лісовому технікумі. Там здобував міцні та ґрунтовні знання, які підкріпив подальшим навчанням у Чернівецькому національному університеті та Львівському національному лісотехнічному університеті.

Швидко пролетіли студентські роки. У 2002 році почав працювати майстром лісу Мигівського лісництва Берегометського державного лісомисливського господарства. Першим вірним другом і наставником був батько Юрій Васильович, що працював тут лісничим і який тішився тим, що син продовжує його справу. Щоденні трудові будні вселяли в серце юнака бажання працювати продуктивно та якісно. Його наполегливість та старання запримітило керівництво нашого ДЛМГ, отож згодом став працівником адмінуправління, обійнявши посаду інженера з охороні і захисту лісу.
А у вересні минулого року В. Гавриляку запропонували очолити колектив Мигівського лісництва (батько, який до цього часу працював на даній посаді, перейшов в Берегометське лісництво). І Василь Юрійович одразу взявся до роботи, до виконання службових обов’язків. Він ніколи не забуває мудрої батьківської науки. Саме від батька залишився у спадок впорядкований двір, відремонтоване приміщення лісництва, охайні робочі кімнати й кабінети та чудові рекреаційні місця для відпочинку.
Незчувся молодий лісничий, як пролетіли кілька місяців роботи на цій відповідальній посаді, а вже є певні результати: він зумів налагодити виробничий і людяний контакт з трудовим колективом та продовжує згуртовувати мигівських лісівників у єдину команду. Завдяки його активності, умілому керівництву в лісництві забезпечено високу культуру виробництва, створено безпечні та комфортні умови праці, вчасно виконуються виробничі завдання.
А днями наш молодий лісничий відзначив свій славний 35-річний ювілей. Щиро привітали його керівники підприємства та друзі-колеги по праці. Відзначили високе почуття обов’язку та відданості улюбленій лісівничій справі. Серед побажань, звичайно, міцного здоров’я та подальших вагомих трудових звершень. Нехай молодого трудівника завжди оточує доброта родини та вірний згуртований колектив.

 

Ірина МАТЧИШИН, прес-служба ДП "Берегометське ЛМГ"